ODBĚROVÉ MÍSTO PCR - samoplátci

Od 10. 5. 2021 provádí Nemocnice Vyškov vyšetření PCR pro samoplátce. Zájemci o vyšetření se mohou objednat (bez registrace a přihlášení) pomocí formuláře, který se zobrazí po výběru dne a času - viz. odkaz níže.  Při objednávce dalších členů rodiny je nutné pro každého člena vyplnit formulář samostatně.
     Vyšetření bude probíhat v prostorách polikliniky Nemocnice Vyškov (1.patro). Cena vyšetření, je 814 ,- Kč a vystavení certifikátu 140 ,- Kč u standardního vyšetření s dodáním výsledku do 24 hod., nebo 2 000,- Kč u expres vyšetření s dodáním výsledku do 4 hod.

Certifikát je v česko-anglicko-ruské verzi.

Certifikát negativního výsledku testu v česko-anglické verzi si můžete vytisknout na webové stránce: www.ocko.uzis.cz

Zájemce o vyšetření  si vybere termín  v rezervačním systému. V den odběru zaplatí příslušnou částku na pokladně ve vestibulu hlavní budovy. S dokladem o úhradě se dostaví na odběrové místo (Poliklinika 1.patro), kde mu bude proveden stěr. Odebraný vzorek odevzdá na Oddělení klinické mikrobiologie v suterénu pravého křídla hlavní budovy. Výsledek vyšetření, včetně certifikátu si může zájemce vyzvednout osobně na Oddělení klinické mikrobiologie nebo mu bude zaslán na jím uvedenou mailovou adresu.

Rezervační systém pro placené PCR testyhttps://tinyurl.com/NemvyPCRplacene

ODBĚROVÉ MÍSTO SCREENING - zdarma

S platností od 7.6.2021 provádí Nemocnice Vyškov p.o. screeningové testy RT-PCR (PCR test zdarma nejvýše dvakrát měsíčně). Zájemci mají možnost se registrovat v rezervačním formuláři na webových stránkách nemocnice. Registrace je nutná z kapacitních důvodů, bez registrace nebude vyšetření provedeno. Stěr bude proveden v prostorách polikliniky Nemocnice Vyškov (1.patro). Při požádání je možné vystavit certifikát v česko-anglicko-ruské verzi za 140 ,- Kč. Dodání výsledku je do 48 hod.

Rezervační systém pro PCR testy zdarmahttps://tinyurl.com/NemvyPCRzdarma