ODBĚROVÉ MÍSTO PCR - samoplátci

Od 10. 5. 2021 provádí Nemocnice Vyškov vyšetření PCR pro samoplátce. Zájemci o vyšetření se mohou objednat (bez registrace a přihlášení) pomocí formuláře, který se zobrazí po výběru dne a času - viz. odkaz níže.  Při objednávce dalších členů rodiny je nutné pro každého člena vyplnit formulář samostatně.
     Vyšetření bude probíhat ve všední dny v době od 8:00 do 10:00 hod. a od 12:00 do 12:30 hod. (polední hodiny pouze pondělí - čtvrtek) v prostorách ORL oddělení, budova C, 2.patro (budova, kde se nachází CNP  a GYN-POR). Cena vyšetření, je 814 ,- Kč a vystavení certifikátu 140 ,- Kč u standardního vyšetření s dodáním výsledku do 24 hod., nebo 2 000,- Kč u expres vyšetření s dodáním výsledku do 4 hod.

Certifikát je v česko-anglicko-ruské verzi.

Certifikát negativního výsledku testu v česko-anglické verzi si můžete vytisknout na webové stránce: www.ocko.uzis.cz

Zájemce o vyšetření  si vybere termín  v rezervačním systému. V den odběru zaplatí příslušnou částku na pokladně ve vestibulu hlavní budovy. S dokladem o úhradě se dostaví na odběrové místo (ORL odd.), kde mu bude proveden stěr. Odebraný vzorek odevzdá na Oddělení klinické mikrobiologie v suterénu pravého křídla hlavní budovy. Výsledek vyšetření, včetně certifikátu si může zájemce vyzvednout osobně na Oddělení klinické mikrobiologie nebo mu bude zaslán na jím uvedenou mailovou adresu.

ODBĚROVÉ MÍSTO SCREENING - zdarma

S platností od 7.6.2021 provádí Nemocnice Vyškov p.o. screeningové testy RT-PCR (PCR test zdarma nejvýše dvakrát měsíčně). Zájemci mají možnost se registrovat v rezervačním formuláři na webových stránkách nemocnice. Registrace je nutná z kapacitních důvodů, bez registrace nebude vyšetření provedeno. Stěr bude proveden v prostorách ORL oddělení, budova C, 2.patro (budova, kde je umístěno GYN-POR odd. a CNP). Při požádání je možné vystavit certifikát v česko-anglicko-ruské verzi za 140 ,- Kč. Dodání výsledku je do 48 hod.

Rezervační systémhttps://tinyurl.com/Nemvy-Samoplatci