Výzva veřejnosti

Vyzýváme veřejnost, aby navštěvovala nemocnici jen v nejnutnějším (závažném) případě!!!

S ohledem na zpřísněná bezpečnostní opatření související s šířením nového typu koronaviru prosíme pacienty, kteří:

• MAJÍ příznaky akutní infekce dýchacích cest (rýma, kašel), aby zrušili TELEFONICKY své plánované kontroly a nevstupovali do nemocnice,
  • JSOU CHRONICKY nemocní, aby své plánované kontroly zrušili TELEFONICKY,
  • POTŘEBUJÍ SVOJE LÉKY, aby si o ně požádali telefonicky ve své ambulanci. Recepty jim budou zaslány prostřednictvím SMS.
  • Opatření se netýká nemocných, kteří jsou léčeni chemoterapií u nichž by hrozilo nebezpečí z prodlení.

S ohledem na stávající situaci, navštěvujte prosím odborné ambulance pouze s akutními zdravotními problémy.
Jen tak můžete ochránit sebe a personál! Nemocný a v karanténě personál Vám už nemá jak pomoci!

Sledujte důležité informace v zveřejněné v sekci NOVINKY na úvodní stránce nemonice