S platností od 7. 5. 2024 se ruší omezení návštěv

Doporučené návštěvní hodiny jsou denně od 14:00 do 17:00 hodin a na oddělení ARO a JIP od 15:00 do 16:00 hodin.

Vzhledem ke stále trvajícímu zvýšenému výskytu černého kašle prosíme návštěvy o dodržení následujících opatření:

• Před vstupem na oddělení si prosím dezinfikujte ruce.
  • Doporučujeme používání ochrany dýchacích cest, zejména na porodnickém nebo novorozeneckém oddělení. Neočkovaní novorozenci jsou nejohroženější skupinou!
  • Pokud jste nemocní, zejména pokud máte příznaky respiračního onemocnění, odložte návštěvu.
  • Omezte návštěvy s dětmi mladšími 15 let.
  • Prosím, respektujte a dodržujte pokyny ošetřujícího personálu pro ochranu a bezpečnost hospitalizovaných pacientů. Jednotlivá oddělení mohou mít dle aktuální situace další omezení. Sledujte aktuální informace vedení nemocnice.
  • V případě potřeby (izolační režim pacienta) použijte všechny doporučené ochranné pomůcky.