Upravit stránku

Lékárna

 

přímá tel. linka do lékárny:  517 334 043

PERSONÁLNÍ SLOŽENÍ:

  • 8 magistrů
  • 8 farmaceutických asistentů
  • 4 sanitářky

Lékárna Nemocnice Vyškov je zdravotnickým zařízením krajské Nemocnice Vyškov, p.o. Lékárna je akreditovaným pracovištěm a je držitelem certifikátu kvality ISO 9001. Nachází se v areálu nemocnice, je součástí polikliniky. Lékárna zabezpečuje zásobování všech oddělení nemocnice léčivy, zdravotnickým materiálem a laboratorními diagnostiky. Pro veřejnost zajišťuje výdej a prodej léčiv, zdravotnického materiálu a prostředků zdravotnické techniky na recepty a poukazy, zhotovuje individuálně připravovaná léčiva a poskytuje komplexní poradenství o léčivech včetně lékových interakcí. Nabízí velký výběr doplňkového sortimentu, včetně homeopatik. Jako specializované pracoviště dokáže kromě běžně dostupných léčiv zajistit také méně obvyklá léčiva.

Lékárna poskytuje slevu na volný prodej na senior a rodinné pasy.

Lékárna Nemocnice Vyškov má tři odborná pracoviště:

  • pracoviště pro přípravu a kontrolu medicinálního vzduchu,
  • pracoviště pro kontrolu léčiv a přípravu zkoumadel
  • pracoviště pro poskytování lékových informací.

Odborné pracoviště pro poskytování lékových informací poskytuje odborné i laické veřejnosti informace v oblasti dostupnosti, registraci, úhradách a podmínkách úhrad, cenách, dávkování, lékových formách, nežádoucích účincích, interakcích a způsobu podání léčiv. Poskytuje toxikologické informace - dostupnost a druhy antidot.

Pracoviště pro poskytování lékových informací je k dostupnosti denně 7.00 - 15.30 hod. na tel.: +420 517 315 635, +420 517 315 680

OTVÍRACÍ DOBA
PO - ČT07:00 - 18:00
 07:00 - 16:00 

Fotogalerie

Nahoru