Služby pro pacienty a veřejnost

Použití vlastního televizoru a radiopřijímače je možné po dohodě s ostatními spolupacienty pokoje.

Služby sociálních pracovnic:

Pacientům jsou k dispozici služby zdravotně sociálních pracovnic, které poskytují bezplatné základní sociální poradenství; jsou poskytovány informace vedoucí k řešení nepříznivé sociální situace vč. předání kontaktů na poskytovatele sociálních služeb – domovy pro seniory, pečovatelskou službu aj.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte pracovnice na tel. číslech  +420 517 315 947+420 517 315 979.

Ohledání zemřelých

Na území okresu Vyškov zajišťujeme ohledání zemřelých.

- v pracovní dny Po-Pá od 5:00 do 15:00 hod. praktický lékař zemřelého nebo jeho zástup
- v pracovní dny od 15:00 do 5:00 hod. Nemocnice Vyškov
- v mimopracovní dny nepřetržitě Nemocnice Vyškov

Kontakt pro oznámení:   +420 517 315 111

Prádelna:

Prádelna Nemocnice Vyškov nabízí tyto služby pro veřejnost:

- mandlování

- praní ložního prádla, ručníků, utěrek, ubrusů, záclon, závěsů, sportovních dresů, pracovních oděvů .....

- praní velkých kusů prádla, které se nevejdou doma do pračky / např. potahy na matrace, deky ..../

- zapůjčení ubrusů

- opravy oděvů

- všívání zipů

- úpravy délky i šířky oblečení

- šití záclon a závěsů

Budeme rádi, když využijete našich služeb. Máme krátké dodací lhůty a příznivé ceny.

Informace na tel. +420 517 315 180 nebo prostřednictvím e - mailu zapletalova@nemvy.cz

Možnost občerstvení:

• nápojové automaty ve vestibulech hlavní budovy nemocnice, polikliniky a budovy CNP
  • v budově vrátnice a polikliniky: prodejny potravin, lahůdek, ovoce, cukroví, mražených výrobků, hyg. a kosmetických potřeb a denního tisku a časopisů.

Oční optika:

S možností objednání kontaktních čoček a brýlí.

OČNÍ OPTIKA (poliklinika)

DenOtevírací doba
Po - Pá8:00 - 13:00
 Lze telefonicky domluvit i jiný čas

Kadeřnictví a pedikúra:

Provozovny jsou v suterénu hlavní budovy.

KADEŘNICTVÍ
Tel.: +420 517 315 648

DenOtevírací doba
St10:00 - 13:00