LSPP zubní

Z personálních důvodů bude LSPP zubní v měsíci červenci zajištěna pouze v tyto dny:

Poděkování vedení nemocnice

Vedení nemocnice Vyškov, p. o. děkuje společnosti Šikland, a. s. za dárkové poukazy pro zaměstnance, které zdarma poskytla jako poděkování za jejich působení v období pandemie.

Vedení Nemocnice Vyškov děkuje

Vedení Nemocnice Vyškov, p. o. děkuje starostovi Vyškova panu Ing. Karlu Jurkovi, Hasičskému záchrannému sboru a firmě Staeg, spol. s r. o. za zapůjčení stavebních buněk pro účely Třídícího stanoviště v době pandemie Covid 19.

Nemocnice Vyškov se zapojila do projektu

Nemocnice Vyškov se zapojila do projektu: TETA DROGERIE DĚKUJE ZDRAVOTNÍM SESTRÁM V CELÉ ČR

V pátek dne 22. května 2020 byly v Nemocnici Vyškov, p. o. manažerkou z Tety drogerie předány poukázky v hodnotě 300,- Kč pro naše zdravotní sestry. V Tetě drogerii si mohou vybrat z široké nabídky vlasových produktů.

Naše poděkování patří sponzorům - majitelům Teta drogerie s.r.o.

Návštěvy na Centru Následné Péče

NÁVŠTĚVY NA CNP V NEMOCNICI VYŠKOV, P.O.  JSOU POVOLENY OD SOBOTY 30. 5. 2020

Od soboty 30. května 2020 jsou povoleny návštěvy u dlouhodobě ležících pacientů na Centru následné péče.

Návštěvy budou denně od 13:00 do 14:00 hodin.

Návštěva před vstupem na oddělení odpoví na dotazy zdravotníků na karanténu
    a symptomy onemocnění COVID-19.

Návštěvě bude změřena TT a doporučeno dodržování odstupu 2 metrů.

Sestra předá návštěvě návštěvnické rukavice.

Návštěva musí mít roušku, vydezinfikované ruce a nasazené návštěvnické rukavice.

Návštěva u pacienta bude probíhat maximálně 15 minut.

Doporučujeme, aby na návštěvu přišla 1 osoba, maximálně 2 osoby.

K jednomu pacientovi bude připuštěna denně pouze jedna návštěva.

Po ukončení návštěvy musí být místnost řádně vyvětrána. Návštěva nesedá pacientovi na lůžko.

Doporučujeme, aby návštěvy nenosily pacientům jídlo.

Na pokojí smí být v jednu dobu pouze jedna návštěva.

Další postupné rozvolňování bude řízeno dle epidemiologických podmínek.

Prosíme přečíst informace zde : Návštěvy na CNP-bližší informace