Zvýšení kvality návazné péče v Nemocnici Vyškov, příspěvkové organizaci – část 2

Se svou žádostí o podporu z Integrovaného regionálního operačního programu uspěla Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace, s projektem „Zvýšení kvality návazné péče v Nemocnici Vyškov, příspěvkové organizaci – část 2“ v 31. výzvě Ministerstva pro místní rozvoj „Zvýšení kvality návazné péče“.

Důvodem předkládaného projektu je potřeba Nemocnice Vyškov, p. o., zajistit kvalitní a dostupnou návaznou péči pro obyvatele města a jeho spádových oblastí. Hlavním cílem projektu je zajištění lékařské péče v souladu se standardy bezpečnosti provozu a evropskými standardy kvality návazné péče. Naplněním těchto cílů a výstupem projektu bude obnova a modernizace zdravotnického vybavení.

Projekt „Zvýšení kvality návazné péče v Nemocnici Vyškov, příspěvkové organizaci – část 2“ je spolufinancován Evropskou unií.