Oddělení šestinedělí a rizikové gravidity

Oddělení poskytuje standardní služby v péči o rizikové těhotné pacientky a rodičky v poporodním období. Na oddělní je možné využít 9 nadstandardních jednolůžkových pokojů  za poplatek.  Nadstandardní pokoje jsou vybaveny vlastním nebo sdíleným sociálním zázemím, TV a komfortními lůžky. Některé nabízejí možnost přistýlky a zajištění stravy pro doprovod. Pro zpestření stravy a pitného režimu slouží našim pacientkám svačinový bufet. V případě příznivého počasí lze využít přilehlou slunnou terasu.

Oddělení je umístněno v prvním podlaží s krásným výhledem do nemocniční zahrady. Všechny pokoje jsou orientovány na jižní stranu.