Rozhovor s prim. Polednikem nejen k jednodenní chirurgii ve vyškovské nemocnici

Na níže uvedeném odkaze si můžete přečíst rozhovor s primářem naší Chirurgie MUDr. Jiřím Polednikem, který vyšel v médiích.

Jednodenní chirurgie ve Vyškově. Pacienti se do čtyřiadvaceti hodin vrátí domů

/ROZHOVOR/ Do čtyřiadvaceti hodin budou doma pacienti vyškovské nemocnice, kteří absolvují takzvanou jednodenní chirurgii. Novinku tam zdravotníci zavádí letos, nejen o ní vyprávěl Vyškovskému deníku v rozhovoru primář chirurgického oddělení Jiří Polednik.

vyskovsky.denik.cz