Upravit stránku

Poděkování pacientů

LISTOPAD 2020

ARO, CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ

Poděkování úžasnému personálu

Vážený pane řediteli,

tímto bych chtěla vyjádřit veliké poděkování celému ARO týmu lékařů, sestřiček a ostatnímu personálu, kteří se s nasazením vlastních životů a sil precizně starali o moji babičku paní Vlastu Pallovou. Poděkovat bych chtěla hlavně panu prim. MUDr. Pojeznému a zástupci prim MUDr. Cetkovskému, sestřičce Gryc – Přecechtělové. Také bych chtěla poděkovat za péči o mého tatínka pana Jana Pallu taktéž celému ARU, ale hlavně i NEU JIP, kde nám o něj pečovali. Jmenovitě hlavně MUDr. Gacíkovi, MUDr. Hradečné (jejímu manželovi, kteří nám tatínka spolu převezli) a sestřičce Janě Brtníčkové, prostě všem dobrým lidem. Ve vaší nemocnici pracují Ti největší profesionálové, které znám a jsem jim neskonale vděčná, že se mi o moje milované blízké starali. A ještě poslední díky patří také panu MUDr. Kubalákovi, který se o moji babičku roky staral a ona na něj nedala dopustit.

Děkuji za vše

V. V.                27. 11. 2020


NEUROLOGICKÉ ODDĚLENÍ – DOČASNÉ INFEKČNÍ ODDĚLENÍ
TELEFONNÍ ÚSTŘEDNA


Vážený pane řediteli,
dovoluji si obrátit se na Vás s prosbou o předání mého poděkování. Z důvodu zhoršení svého zdravotního stavu jsem devátého listopadu požádal o vyšetření našeho závodního lékaře, který mne odmítnul vyšetřit s tím, že má hodně práce a já si mám zajet do místa svého bydliště (což je Chomutov, ve Vyškově pracuji přes týden). Následně jsem zavolal na ústřednu Vaší nemocnice, kde jsem paní popsal svou situaci – že jsem si udělal test na COVID (pozitivní) a že již nejsem v dobré fyzické kondici. Během několika minut mi paní volala zpět s tím, že mi zařídila návštěvu plicní ambulance a nabídla odvoz sanitou. Odvoz jsem měl vlastní, nicméně před nemocnicí si již pro mne musela sestřička přijet s vozíkem, jelikož jsem nebyl schopen pohybu. Po následném vyšetření na plicní ambulanci jsem byl okamžitě hospitalizován na oddělení infekční neurologie, kde jsem se setkal s naprosto profesionálním, a hlavně lidským přístupem.
Rád bych touto cestou poděkoval zaměstnancům na ústředně za výše uvedenou ochotu a také všem zaměstnancům na oddělení infekční neurologie. Z vlastní zkušenosti z nemocnice v Chomutově vím, že ani v dnešní době není obvyklé, aby personál zdravil a doktoři se pacientům představovali.
Děkuji tímto všem, které jsem uvedl za jejich péči a ochotu.
T. N.              24. 11. 2020
 

CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ

Dobrý den, pane řediteli Horáku,

proč Vám zasílám tento dopis, je důvodem, který jsem si zde ve Vaši nemocnici prožil. Dne 29. 10. 2020 jsem byl převezen z výcvikového cvičení vojáků, tady v kasárnách Vyškova, s velkými bolestmi břicha. Nikdy bych si v životě neřekl, že budu bojovat o svůj život. Myslel jsem si, že mám nějaké žaludeční potíže, ale nakonec se z toho byla Gangréna slepého střeva. Proč vlastně píši tento email. Chtěl bych vyzdvihnout velkou část vašich podřízených, ale také, když se dívám zpětně, jaké jsem měl štěstí, že žiji. Ten hlavní důvod je ten, že bych ze srdce chtěl poděkovat všem sestřičkám a doktorům, z oddělení, kde jsem ležel a jedné sestřičce z ambulance, kde jste mě přijímali a staršího pána, který mě převážel na různá vyšetření. Ten den, tedy čtvrtek 29. 10. 2020, byl můj nejdelší den v životě, co jsem zažil. Nikdy bych nepřál nikomu prožít bolesti, co jsem měl a nikdy jsem nikoho neprosil, aby mě zachránil. V tento den, jsem prosil každého, aby mě pomohl a moje slova asi naznačovala, že něco není v pořádku. Nikdy nezapomenu na to, jak mě sestřička držela ruku a jak říkala, že to zvládnu. Kdybych mohl poděkovat všem, trvalo by to dlouho. Ti lidé, kteří ví, co dělali a dělali to správně a s láskou k práci, určitě vyslyší vaše poděkování z Vaších úst a budou vědět, že si jich moc vážím, jako lidí, kteří svou práci dělají, jako by na lehátku ležel někdo z jejich rodiny.
Děkuji Vám, že máte úžasný operační tým, vedený panem Randulou, který stál při mně v den zákroku. Ani nevím, jak vypadá, ale myslím si, že to je jeden sympatický muž, který mě navštívil i na pokoji a už v ten moment jsem věděl, že jsem v dobrých rukou. Tímto bych své poděkování chtěl zakončit a opravdu vyznamenat celý tým lidí na patře, kde jsem ležel a lidi, kteří mě byli oporou a pomohli mě k tomu, abych vše zvládl a otevřel oči a mohl brzy přivítat svého úžasného syna, manželku a rodinu.

Děkuji moc a prosím, pokud je to ve Vaši moci, udělte těmto lidem pochvalu za to, co dělají a dělají to s pokorou a úctou k lidem, kteří jim denně projdou rukama.

Pěkný den

P. L.                                                                                                 2. 11. 2020

 

DĚTSKÉ ODDĚLENÍ JIP

Dobrý den, pane řediteli,

v neděli jsme museli do Vaší nemocnice na pohotovost, moje dcera měla otřes mozku a jelikož spadla z velké výšky hlavou na beton, bylo provedeno kromě USG a RTG i CT. Úplně všude byli skvěle profesionální a zároveň se k nám chovali mile a na dětském byl přístup až rodinný, sestřičky, lékařky, primář, všichni byli moc fajn, usmívali se na nás a zároveň nic nezanedbávali.

Děkujeme!

S pozdravem

MVDr. J. Č.                    10. 11. 2020

 

ŘÍJEN 2020

 

REHABILITAČNÍ ODDĚLENÍ

Vážený pane řediteli,

jsem důchodkyně a v březnu letošního roku jsem utrpěla úraz s komplikovanou tříštivou zlomeninou pravého ramene, která byla řešena operativně ve FN USA v Brně. Po krátké hospitalizaci jsem byla předána do domácího léčení. V tu chvíli se mi zásadně změnil život, protože jsem byla odkázána i v naprosto běžných životních situacích na pomoc blízkých osob. S touto situací jsem se těžko smiřovala a propadala beznaději, protože se hybnost ruky nezlepšovala. K postupnému zlepšování začalo docházet až díky práci pracovníkům Rehabilitačního oddělení Vaší nemocnice. Chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat paní Aleně Šmerdové, která se mi velice věnovala a díky jejímu profesionálnímu a lidskému přístupu jsem zaznamenala obrovský pokrok. Teď už věřím, že ruku budu moct zase používat. Vážený pane řediteli, přála bych Vám více takových zaměstnanců jako je paní Alena Šmerdová, kteří dělají dobré jméno Vašemu ústavu.

S úctou

E. L.                            19. 10. 2020

 

ZÁŘÍ 2020

 

CNP

Děkuji paní primářce ODN Nemocnice Vyškov MUDr. Andree Babjakové, jejímu kolektivu a také sestřičkám, sanitářům tohoto oddělení, za profesionální péči a lidský přístup k pacientům. Velmi si cením jejich obětavé práce.Taktéž děkuji primáři MUDr. Jiřímu Kubačákovi z chirurgie 3, kde jsem byl operován MUDr. Maulem, sestřičkám, sanitářům za kladný přístup k pacientům.

Musím také ještě poděkovat sestrám z rehabilitačního oddělení, které mě učily opět chodit. V ošetřování také musím poděkovat sestrám z Charity Vyškov.

A. S. st.                       11. 9. 2020

 

 

INTERNÍ ODDĚLENÍ

Vážený pane řediteli,

náš syn Miroslav Skoupý nar. 1973 z Letonic byl po měsíční léčbě v nemocnici v Brně na ul. Pekařské, kde mu lékaři zachránili život, převezen na doléčení do Nemocnice
ve Vyškově, a to na internu JIP, kde pokračovala jeho léčba. Zde strávil dalších 35 dnů. Za tuto dobu děkujeme MUDr. Jaromíru Kadlecovi a Bc. Ivě Holubové a také všem zdravotním sestrám z tohoto oddělení, kteří se o syna starali. Jejich lidský přístup, ochota a obětavá náročná práce hodně dopomohla k následnému doléčování našeho syna na tomto oddělení JIP. V současné době byl syn od 8. 9. 2020 přemístěn k doléčení na 3. chirurgii vaší nemocnice, kde doufáme, že i zde budou lékaři i sestry pokračovat ve stejném profesionálním přístupu a v kvalitním doléčení syna. Po doléčení a propuštění z Nemocnice ve Vyškově, bychom s Vaším souhlasem tento dopis rádi zveřejnili v regionálním tisku.

M. a M. S.                  12. 9. 2020

 

 

PLICNÍ ODDĚLENÍ

Vážený pane primáři,

rádi bychom Vám a celému kolektivu zaměstnanců plicního oddělení poděkovali za péči o našeho dědečka pana Miroslava Úlehlu, který byl ve vyškovské nemocnici hospitalizován s nádorem plic od 12. do 21. srpna, kdy bohužel svému onemocnění podlehl. Děkujeme za velmi citlivý, lidský přístup a za profesionální péči poskytnutou v posledních dnech života.

S pozdravem

L. S.                        14. 9. 2020

 

SRPEN 2020

 

CNP

Dobrý den,

dovolte mi, abych jménem celé rodiny pana Božíka Pelikána poděkovala celému kolektivu CNP C v čele s paní primářkou MUDr. Andreou Babjakovou, za příkladnou a obětavou péči v době jeho hospitalizace na tomto oddělení. Ještě jednou děkuji všem lékařům, sestřičkám a ošetřovatelům, kteří svým přístupem ulehčili jeho poslední dny.

M. D.                           14. 8. 2020

 

 

CLR

Tímto bych chtěla poděkovat za skvělou péči a profesionální přístup na lůžkovém oddělení rehabilitace! Byla jsem zde na přeléčení od 14. 8. 2020, zítra odcházím domů. Byla zde skvělá pohoda, profesionální přístup a vše, jak má být. Velice ochotný personál, příjemný a empatický. Profesionalita na skvělé úrovni. Strava též skvělá. Skvělé vybavení pokojů. Děkuji, že jsem se zde mohla léčit. Věřím, že se sem určitě budou pacienti rádi vracet, tak jako já.

S pozdravem

S. L.                    27. 8. 2020

 

 

GYN – POR

Vážený pane řediteli Horáku,

Vážený pane primáři Eime,

 

touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat za péči poskytnutou v průběhu porodu, který proběhl ve Vaší porodnici dne 13. 8. 2020. V průběhu porodu se o mne staral MUDr. Miroslav Krhovský a porodní asistentka Ladislava Ryšavá. Veškerá péče byla respektující, všechna vyšetření vysvětlena a na porodním sále vládla velmi přátelská a příjemná atmosféra. Bohužel jméno dětské lékařky, která v přítomnosti manžela dceru vyšetřovala již nedohledám, neboť její propouštěcí zprávu má již obvodní dětská lékařka. V 19:34 téhož dne se nám ve Vaší porodnici narodila dcera Štěpánka. Péče o mne i dceru s námi byla konzultována a naše přání respektována. Nejvíce jsem s manželem ocenili, že jsme mohli po vyšetření dcery pediatrem a proběhnutí laboratorních vyšetření mohli vrátit domů, kde na nás čekal starší syn, taktéž narozený ve vaší porodnici.

Ještě jednou děkuji všem, kteří se na péči o mne a dceru podíleli.  

 

Mgr. V. R.

RNDr. L. R.

 

ČERVENEC 2020

 

PLICNÍ ODDĚLENÍ

Vážený pane řediteli,

obracím se na Vás tímto dopisem. Byla jsem hospitalizována na plicním oddělení. Tak s milým přístupem jsem se dlouho nesetkala. Vstřícnost, ochota, povzbuzení, dodání dalších sil. A věřte je to krásný pocit, když vidíte tu snahu a obětavost. Hlavně bych chtěla poděkovat pí MUDr. Dvořákové, další panu primáři a MUDr. Molnárové a veškerému zdravotnímu personálu za jejich snahu a obětavost. Všem děkuji.

H. P.                           2. 7. 2020

 

 

INTERNÍ ODDĚLENÍ

Dobrý den,

prosím o přeposlání fotek sestřičkám na 1. odd. interny. Zároveň bych rád vyjádřil sestrám tohoto oddělení a všem ostatním zaměstnancům velké poděkování za profesionální a vlídné zacházení, které nám zpříjemnilo pobyt ve Vaší pěkné nemocnici.

S pozdravem

B. M.                          9. 7. 2020

 

 

NEUROLOGICKÉ ODDĚLENÍ

Poděkování za poskytnutí kvalitní péče

Ve dnech od 5. 7. do 9. 7. 2020 jsem byla hospitalizovaná na oddělení Neurologie, JIP a Neurologie I. Ráda bych touto cestou poděkovala všem pracovníkům za příkladnou odbornou péči a vždy ochotnou pomoc svým pacientům.

M. Z.                           14. 7. 2020

 

 

CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ

Vážený pane řediteli,

dne 3. 7. 2020 jsem ve vyškovské nemocnici prodělal operační zákrok na ruce (diagnóza M 7204). Zákrok prováděl MUDr. Kubalák. Chtěl bych mu Vaším prostřednictvím ještě jednou poděkovat za jeho lidský a vstřícný postoj k pacientovi a jeho další pooperační péči.

S pozdravem

Ing. P. Š.                     19. 7. 2020     

 

CNP

Poděkování na CNP.

Kristina                       29. 7. 2020

ČERVEN 2020

CNP

Vážené vedení nemocnice,

dovoluji si Vám tímto poděkovat za péči, kterou jste věnovali mojí mamince paní M. K. Zejména chci tímto dopisem vyjádřit upřímné poděkování oddělení Centra následné péče pod vedením primářky MUDr. Babjakové. Prosím vyřiďte můj velký dík všem zaměstnancům oddělení B, tj. veškerému zdravotnickému personálu. Vím, že jejich práce je nelehká, a proto si jí velmi vážím, neboť to není jen práce, ale poslání pomáhat druhým lidem.

S úctou Ing. M.J., dcera                  16.6.2020

GYN – POR

Dobrý den,

tímto dopisem vyjadřuji pochvalu na Gynekologicko-porodnické oddělení. Dne 19. 3. 2020 se u vás císařským řezem narodila moje druhorozená dcera. Velice oceňuji přístup vašeho personálu, který respektoval mé požadavky, o kterých v jiných porodnicích nebylo možné ani polemizovat. Jmenovitě děkuji MUDr. Branislavu Babjakovi, PA Soně Holcmanové a sestřičce Veronice z oddělení šestinedělí. Velké díky patří také paní doktorce, ten den konající službu, z novorozeneckého oddělení, která včas zareagovala a nechala naši dceru převést do Dětské nemocnice v Brně, kde dceři diagnostikovali mikrodeleci na 15. chromozomu.

Vašemu oddělení a celé nemocnici přeji spoustu spokojených klientů.

S přáním pevného zdraví.

I. H.                    27. 6. 2020

 

KVĚTEN 2020

CHIRURGIE

Jménem rodiny děkujeme všem lékařům, sestrám a ostatním pracovníkům oddělení 3.chirurgie Nemocnice Vyškov za péči o mého manžela Josefa Jelínka v jeho posledních dnech života.

Manželka, syn a dcera s rodinami

14.5.2020 (REGION)

CHIRURGIE

Vážená paní Pojezná,

ve dnech 06.-10. května 2020 byla moje dcera I.F. hospitalizována ve Vaší nemocnici ve Vyškově, na odd.Chirurgie II. s potřebným odstraněním žlučníku.Ačkoliv jsme z Blanska a nemocnici zde máme, Vyškov jsme zvolili z důvodů výborných referencí našich známých z Vyškova.Překvapeni jsme byli rychlou reakcí Vaší nemocnice, kdy přes omezení veškeré lékařské péče v Zemi z důvodu koronavirové infekce jsme s problémy přijetí a provedení zákroků počítali, jste nám vyšli vstříc. Už telefonická domluva na základě našeho kontaktního e-mailu, kdy hlavní sestra, paní Mgr. Romana Kopřivová byla velmi vstřícná a milá, a vše potřebné nám vysvětlila. Operace byla úspěšná, stejně jako celá hospitalizace. Pan doktor, Mudr. Petr Skřivánek, který byl jejím ošetřujícím lékařem, i tým sestřiček, který se po celou dobu hospitalizace o dceru staral, byli profesionální a vstřícní. Dcera Ivana byla velmi spokojená. A my, rodiče také. Proto přijměte, prosím, naše poděkování celému týmu Chirurgie II.

Děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů při Vaší skvělé práci.

P. a V. F.  rodiče                                                                  27.5.2020

 

DUBEN 2020

Centrum následné péče

Nikdy nepřestaneme děkovat paní primářce MUDr, A. Babjakové, všem sestřičkám i celému kolektivu CNP zato, jak se po celý pobyt ve vyškovské nemocnici starali o naši maminku paní Annu Kolmačkovou z Topolan. Děkujeme za ochotu, obětavost, trpělivost, vstřícnost, citlivý a lidský přístup.

Za celou rodinu děkuje dcera Alena Štěrbová                                       9.4.2020

 

BŘEZEN 2020

 

CHIRURGIE

chtěl bych touto cestou velmi poděkovat zdravotnickému personálu z oddělení chirurgie. Jmenovitě obrovské díky náleží sestře Jančíkové z chirurgické ambulance, která mi svým profesionálním a velmi lidským přístupem moc pomohla v době bezprostředně po vážném úrazu a byla velmi ochotná a milá po celou dobu tzv. „vyšetřovacího a přijímacího kolotoče“.  Dále pak oceňuji přístup vrchní sestry Kopřivové a primáře MUDr. Skřivánka.

Děkuji, s pozdravem R.T.

 

DĚTSKÉ ODD.

v pátek 28.2. jsme byli se synem přijati na dětské oddělení kvůli otřesu mozku. Rádi bychom touto cestou poděkovali za poskytnutou péči a vyjádřili vděčnost veškerému personálu, který se o nás staral. Všichni byli maximálně ochotní, vstřícní a milí. Rádi bychom poděkovali personálu z chirurgické pohotovosti, rentgenu i dětského oddělení. Obzvláště pak patří náš dík MUDr. Spáčilové z dětského oddělení, která celou dobu naší hospitalizace projevovala o našeho syna nadstandartní zájem. 

Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

 

S přáním příjemného dne  Mgr. M.K.

 

ÚNOR 2020

 

ODN, neurologie

Vážený pane řediteli, 

chtěla bych nejen za sebe, ale za celou naši rodinu poděkovat, za vzornou péči, kterou jste poskytli mému – dnes již zemřelému – tatínkovi Jaroslavu Staňkovi.  Tatínka přivezla RZ ve středu 11. 12. 2019 po mozkové mrtvici na neurologické odd. JIP, kde ležel do 21. 12., poté byl převezen na klasické neurologické oddělení a odtud 9. 1. 2020 na oddělení dlouhodobě nemocných, kde v ranních hodinách 22. 1. 2020 zemřel dříve, než jsem stačila vše vyřídit, abych o něho potom mohla sama pečovat doma. Poděkování za péči patří veškerému zdravotnickému personálu – sestrám, lékařům i sanitárním pracovníkům oddělení, kde tatínek ležel – neurologické JIP, neurologického oddělení i oddělení dlouhodobě nemocných A. Poděkování především za trpělivost, odbornou i prostou lidskou péči, vstřícnost, empatii – to vše zdravotnický personál v plné míře prokázal, a patří mu za to velké díky. Tatínek zemřel zaopatřen svátostmi umírajících – i toto zařizovala paní doktorka na oddělení dlouhodobě nemocných. Neprožívali jsme ani neprožíváme jako rodina lehké období, a právě proto dokážeme ocenit pomoc a starostlivost, kterou jste tatínkovi věnovali.   

Ještě jednou veliké díky všem, kdo mého tatínka ošetřovali a starali se o něho až do jeho samého odchodu z tohoto světa na věčnost.

 Za celou rodinu děkuje dcera   G. S.                         5.2.2020

 

CLR

Dobrý den, pane řediteli Horáku,

úraz při sportu mě po péči chirurgické ambulace zavedl následně na ambulantní část - Centra léčebné rehabilitace u Vás ve Vyškově. Chtěla bych upřímně poděkovat za přístup, péči a lidskost všem fyzioterapeutkám a pomocnému personálu, kteří se o mě starali, ať už v rámci cvičení, vodoléčby či elektroléčby. A nejenom o mě, ale i svým chvályhodným chováním  k ostatním pacientům. Jsou to lidé na svých místech i přes bariéru dnešní uspěchané doby. 

Děkuji za věnovaný čas a péči.

S pozdravem        P.K.             6.2.2020

 

DO

Vážený pane řediteli,

ráda bych Vám sdělila poděkování a velkou pochvalu pro Dětské oddělení, kde jsme byli celý týden hospitalizováni. Zprvu na Dětském odd. I a pak na JIP I a zase zpět na Dětském odd. I.  Pán doktor Hronek, který se o nás staral byl velmi skvělý! I mladé paní doktorky, které nás přijímaly a později se také o syna staraly, byly skvělé, jejich přístup byl velmi pěkný a příjemný!!! Sestřičky na obou odděleních jsou velmi příjemné, vždy usměvavé a neustále připravené kdykoliv pomoci. Jsem moc ráda, že máte takový personál a že je máme! Za mě osobně jedno z nejlepších oddělení, ještě včetně Porodnice a následné péče, kde jsem rodila syna před rokem a půl.

S přáním krásného dne      Mgr. J.V.             10.2.2020

 

REHABILITACE

Vážený pane řediteli,

chtěl bych Vašim prostřednictvím poděkovat paní primářce MUDr. Mileně Neckařové, lékařům, sestrám, fyzioterapeutkám a celému dalšímu perzonálu z Centra léčebné rehabilitace nemocnice Vyškov za vzornou a příkladnou péči při mé hospitalizaci od 27.1. do 11.2.2020.

Ing. A.D.                 14.2.2020

CHIRURGIE, RDO

Dobrý den,

 v nočních hodinách jsem byl nucen vyhledat ošetření ve Vaší nemocnici, neboť jsem si při sálové kopané způsobil poranění na čele, které vyžadovalo šití. Chtěl bych tímto poděkovat pracovníkům chirurgie a radiotechnického oddělení. Konkrétně bych chtěl poděkovat MUDr. Marcaníkové a sestřičkám, které se o mě postaraly (bohužel na lékařské zprávě nebylo jméno sestřiček uvedeno). Paní doktorka i sestřičky byly celou dobu usměvavé a ochotné a mé ošetření proběhlo velmi rychle. Chtěl bych také poděkovat pracovníkům radiotechnického oddělení, i když bylo zřejmé, že jsou „v  jednom  kole“(jen za dobu mé krátké přítomnosti v čekárně kolem mě projelo několik nepohyblivých pacientů na urgentní vyšetření), byl popis mého RTG k dispozici téměř ihned.

Děkuji!

Ve Vyškově dne 17.2. 2020       J.Š.

 

ARO, CHIRURGIE III., CHIRURGIE JIP

 

Děkujeme lékařům a celému zdravotnickému personálu uvedených oddělení  za péči, kterou věnovali panu J.K. z Letovic.

 

Děkujeme vám           rodina K.                     21.2.2020

 

 

CLR

Dobrý den, pane řediteli,

úraz při sportu mě po péči chirurgické ambulance zavedl následně na ambulantní část CLR u vás ve Vyškově. Chtěla bych upřímně poděkovat za přístup, péči a lidskost všem fyzioterapeutkám a pomocnému personálu, kteří se o mě starali, ať už v rámci cvičení, vodoléčby či elektroléčby. A nejenom o mě, ale i svým chvályhodným chováním k ostatním pacientům. Jsou to lidé na svých místech i přes bariéru dnešní doby.

Děkuji za věnovaný čas a péči

S pozdravem P.K.                6.2.2020

 

LEDEN 2020

INTERNA

Dobrý den, chtěl bych zpětně poděkovat dr. Bednářové, která provedla předoperační vyšetření u mentálně hendikepované pacientky, která byla plánována na zákrok v CA na našem pracovišti. Velice si vážím, že rodičům i nám dr. Bednářová vyšla vstříc a vyřešila svízelnou situaci s předoperačním vyšetřením u pacienty.

Děkuji. S úctou

P.K.               6.1.2020

 

DĚTSKÉ ODD

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc podekovat a pochvalit za příkladnou péči cele dětské oddělení, všechny sestřičky, doktory i pana primare. Jsou to fakt profici s lidskym pristupem. Vše nám vysvětlili, malá se vůbec nebala, spíš naopak byli to pro ni kamarádi, ani se ji nechtělo domů. Ještě jednou děkujeme.

S přáním krásného dne H.T.           31.1.2020

 

PROSINEC 2019

GYN - POR

Vážený pane řediteli,
dovolte mi touto cestou velmi poděkovat Vašim lékařům, sestřičkám a dalšímu zdravotnickému personálu. V pátek 29.11.2019 jsem podstoupila na jednodenní gynekologii operační zákrok. Byla jsem překvapena velkou mírou empatie, ohleduplnosti a přátelským prostředím, včetně samotného profesionálního výkonu.
Rodila jsem ve Vyškovské nemocnici v roce 2007, kdy jsem byla také moc spokojená. Proto jsem si Vás opět vybrala.

Vděčná pacientka

P.N.                   9.12.2019

Vážený pane primáři, dovolte mi, prosím, touto cestou poděkovat všem sestřičkám, paní PA a panu doktorovi, kteří se významně podíleli atˇuž na mojí předporodní přípravě, samotném porodu ( který proběhl 27.11. ), či poporodní péči. Jmenovitě: Lenča Pupiková - za všechny rady, tipy ohledně doporučených homeopatik a naprosto úžasné sedací bylinkové lázni. Díky Ti za vše, Leni! Paní PA Zuzka Krejčová - za naprosto excelentní vedení mého porodu s "úsměvem na rtech". Děkuji moc, ještě jednou, jste zlatá! Panu doktoru Kocandovi - za vynikající asistenci u mého porodu. Díky za vše! Celému kolektivu sestřiček z novorozeneckého oddělení a sestřičkám z odd. šestinedělí, včetně pana doktora Krhovského, za velice milý, přátelský a profesionální přístup. Ještě jednou velké díky VÁM VŠEM za to, že jste! :) Hana Kuchyňková

H.K.     18.12.2019

ARO, INTERNA, CHIRURGIE, HEMATOLOGIE

Dobrý den. 

Pane řediteli,

ráda bych touto cestou poděkovala oddělení ARO panu prim.MUDr. Miroslavu Pojeznému všem lékářům, lékařkám a sestrám za příkladnou a citlivou péči o mého manžela v posledních dnech jeho života. Rovněž náleží velké díky internímu oddělení pod vedením prim.MUDr Jiřího Pinky, kteří vždy vyšli vstříc s nadstandartním pokojem, který si manžel přál.
Poděkování patří také  MUDr. Alici Řezničkové z Dialyzačního střediska která měla pro manžela vždy pochopení, MUDr. Monice Humpolíkové, MUDr.Růženě Závodné, která když měla službu tak se vždy za manželem zastavila, prim.MUDr.Lucii Judáskové, všem lékařům a celému zdravotnickému personálu.
Ještě děkuji MUDr. Jaroslavu Kubalákovi za obětavou péči při ošetření.

S  pozdravem       M. K.

V Medlovicích    11.12.2019

INTERNA

Dobrý den pane řediteli !

Právě jsem se vrátil z pobytu ve Vaší nemocnici. Jsem sponzorem Babyboxu a 48 násobným dárcem krve u MUDr. Růženky Závodné, dodavatelem bílých ohebných lampiček.

Se svými příbuznými jsem jako řidič objel mnoho převážně brněnských nemocnic. Musím s úctou konstatovat, že jsem se nesetkal s tak perfektně fungujícím týmem, jako je na vyškovské 1. interně. Osobně jsem poděkoval a poblahopřál panu primáři Pinkovi k tomu, jaké se mu podařilo vytvořit oddělení. Kolektiv převážně mladých lidí, sestřičky, pomocný personál, ochotní, co jsme potřebovali, bylo hned, bez čekání, sanitáři najezdí 20km za směnu s lehátky. Jaký pán, takový krám. Pan primář úžasný, vyzařuje kolem sebe všeléčivý optimismus, ošetřující lékař pan Blaha, pečlivý, svědomitý, logistika vyšetření skvělá, nikde jsme nečekali po čekárnách a v jeho péči jsem se skutečně cítil v dobrých rukou, vše mi trpělivě vysvětlil, dotazy zodpověděl, poučil. Kuchyně spoutaná dietními předpisy vařila chutně a dnešní "domácí" buchty jako od babičky ze šporhertu mě dorazily.

Vyslovte prosím této partě mé poděkování, obdiv a úctu.

Děkuji, s pozdravem Z. M.                  16.12.2019

ODN

Na ODN A pře 2 měsíci jsem nastoupil jako těžší pacient, nemohl jsem chodit. Poskytnutou péčí a snahou chdit a cvičením mně pomohli vše překonat, teď už chodím. Díky celému kolektivu, paní doktorce a sestrám. Velice jsem spokojen.

T.         2.12.2019

Tímto bychom chtěli poděkovat za velikou péči, ochotu a vstřícnost při péči o našeho strýce pana M.B. Náš strýc byl samotář a trochu komplikovaný člověk, ale jinak velice skromný a hodný, nikdy nikoho nezarmoutil. Strýc byl sám, neměl rodinu. My jsme jeho neteře. Byl k vám do nemocnice převezen po nešťastném pádu doma a prošel přes interní a plicní odd. až sed dostal na ODN A. Nikde na žádném oddělení se mu nedostalo takové péče jako na vašem oddělení. A to nejen od MUDr. Hanslianové, ale i od kolektivu zdravotních sester a dalšího ošetřovatelského personálu oddělení. I přes těžké psychické a zdravotní onemocnění pookřál. Kdykoliv jsme za ním přijeli, tak byl čistý, přikrytý, sestřičky byly obdivuhodné, starostlivé, milé a ochotné. Vážená paní doktorko Hanslianová, děkujeme za velkou, citovou podporu, ochotu a porozumnění a hlavně za lidský postoj, který jste nám věnovala při pomoci k důstojnému dožití našeho blízkého.

V Brně 11.12.2019

Děkuji všem, kteří mě ošetřovali a léčili, Za jejich trpělivost, ochotu, příjemné a přátelské chování

Z. T.                  16.12.2019

26.10. jsem utrpěl zlomeninu krčku levé nohy. Po operaci a nezbytné léčbě na chirurgii jsem nastoupil na ODN A a pokračoval v léčbě. Byl jsem velmi dobře přijat a seznámen s dalším léčením. Personál se choval velmi dobře. Lékaři mi vysvětlili další postup a doporučili posilovací cviky pro rehabilitaci. Léčba probíhala velice dobře, proto mohu opustit nemocnici a jít do domácího léčení. Touto cestou děkuji všem lékařům, zdravotním a rehabilitačním sestrám a všemu personálu nemocnice.

B.A.       16.12.2019

ARO

Vážený pane řediteli, paní náměstkyně,

letos v červnu zamřel ve Vyškovské nemocnici můj otec J.B. Jeho odchod byl rychlý, a i přes pokročilý věk (měl nedožitých 85 roků) pro nás nečekaný. Hospitalizován byl se zlomeným obratlem, ke kterému se postupně přidal zápal plic a další komplikace. Píšu to zjednodušeně, ale to není podstatné. To, co chci napsat, je zkušenost, kterou jsem při návštěvách vaší nemocnice získal. Otce jsem navštěvoval na  Anesteziologicko - resuscitačním oddělení. Jeho stav byl vážný a postupně se horšil. Přicházel jsem za ním téměř denně, a protože bydlím v Ostravě a přes týden pracuji v Ústí nad Labem, bylo pro mne složité dodržovat návštěvní hodiny. Chvíle, které jsem na oddělení ARO trávil, byly pro mne těžké a špatně se mi smiřovalo s postupným odchodem otce. Současně jsem měl spoustu času vnímat péči a úsilí lékařů a sester, kteří o mého otce pečovali. Přístup vašich zaměstnanců byl doslova neuvěřitelný. Nevím, jak fungují ostatní části nemocnice, ale při všech svých návštěvách jsem vnímal obrovskou profesionalitu, lidskost a pochopení. Dnešní věda a technologie dokáží doslova zázraky, hodně věcem rozumíme, ale ještě větší část nám zůstává skryta. Moderní medicína dokáže léčit spoustu nemocí a zranění, jsou však chvíle, kdy je třeba smířit se s tím, že všechno má svůj začátek i konec. Pak se vracíme k těm základním pravidlům a hodnotám, které nás Provází životem bez ohledu na situaci či výdobytky doby.
Chtěl bych alespoň tímto dopisem poděkovat za obrovskou profesionalitu, pochopení a vstřícnost, které jsem byl svědkem. Emoce již odezněly a já musím stále myslet na skvělé jednání a pochopení doktorů a sester ve vaší nemocnici. Pro mne chvíle strávené s těmito lidmi znamenaly velmi mnoho, znovu mi připomněly, že svět je i přes všechny své nedostatky krásné místo, na kterém je radost žít.
Prosím poděkujte primáři Anesteziologicko - resuscitačního oddělení a všem lékařům a sestrám za skvělou práci, kterou odvádějí. Dělají čest vaší nemocnici i svému povolání.

S úctou

RNDr. J.B.  Ostrava – Petřkovice      29.12.2019

 

LISTOPAD 2019

ODN

Pane řediteli Vyškovské nemocnice, vážený pane Horáku, chtěla bych se nejen s Vámi, podělit o nevšední zážitky z ústavu, který řídíte. Myslím, že mám s čím porovnávat.      Mé zcela ojedinělé poznání je z konkrétního oddělení Vyškovské nemocnice, a to z oddělení dlouhodobě nemocných, které zde vede primářka MUDr.Andrea Babjaková.      Jelikož jsem měla možnost se pohybovat v běžném provozu mnoha různých státních i soukromých zařízeních v městě Brně, tak si tohle dovoluji napsat. Nikde, ale opravdu nikde, kde jsem byla, jsem nezaznamenala tolik nehrané laskavosti a obětavé péče k starým lidem, jako zde. Když jsem se pak dověděla, v jakém počtu pracuje personál a pro kolik pacientů, nezmohla jsem se na nic jiného, než na údiv.  Zřejmě každý z nás bude jednou stár a možná bude potřebovat i nějakou péči. Mohu s určitostí říci, že tohle Vaše oddělení předčí přístupem a péčí personálu mnohá i soukromá zařízení. Troufám si říci, že by to, co píši, jistě potvrdili i samotní pacienti a jejich příbuzní. Dle mého názoru, se vše odvíjí od samotné vedoucí tohoto oddělení, která svůj pracovní a osobní lidský přístup, přenesla i na své podřízené.Píši tohle mé vskutku unikátní poznání nejen Vám, ale dávám i na vědomí řediteli JMK, jakož i Ministerstvu zdravotnictví a Ministerstvu sociál.věcí. Můj názor je ten, že právě zařízení, která prokazují takové výsledky a chování, i přes stálý nedostatek personálu, se mají podporovat finančně. Zaměstnanci by měli být pod vedením primáře, jako je p.Babjaková, ohodnoceni vysoko nad průměr a samotné oddělení i celá nemocnice a její vedení mít zvláštní podporu a ocenění.  Asi nebude náhodou, že ve stejné budově, jen o nějaké patro níž, jsme před pár lety, na jiném oddělení, pod vedením jiného primáře - MUDr.Josefa Eima, zažili podobný přístup. Zrovna v době, kdy Vám píši, se v médiích probírá kauza domů seniorů a chování personálu k lidem, kteří zde žijí. O to víc je důležité, aby se vědělo i o opačném přístupu, v jiných zařízeních. O tom dobrém. A aby se právě i proto, vyzdvihly k příkladu a následování. V médiích i že stran nadřízených orgánů.
Děkuji za pozornost a přeji nám všem více takových pracovišť, která dělají hlavně  lidé - svou autoritou, precizností, slušností a noblesou, jako p.Babjaková, p.Eim a jim podobní.

         Za rodinu Kovářovu a Vrtílkovu

               s pozdravem

                                        Jana Vrtílková 

21.11.2018

GYN – POR

Vážená paní Moravová,

v pátek 22. listopadu jsem podstoupila zákrok s krátkodobou anestézií v centru jednodenní gynekologie Nemocnice Vyškov.
Ráda bych vaším prostřednictvím poděkovala ošetřující lékařce MUDr. Lucii Hlouškové za excelentní přístup k pacientovi. Velmi profesionální a empatická péče mi byla poskytnuta i sestrou na příjmu a veškerým personálem, s nímž jsem se během pobytu setkala.  Obdivovala jsem i promyšlenou organizaci - koordinaci přípravy a realizace zákroků, včetně komunikace s pacienty na pokojích.
Mám radost, že mohu služby regionální nemocnice chválit. 

S úctou a poděkováním

RNDr. D. Z.

RHB, Neurologie

 

Rádi bychom poděkovali touto cestou lékařům a sestřičkám rehabilitačního a neurologického oddělení vyškovské nemocnice za vzornou dlouholetou péči a vstřícný přístup při léčbě a rehabilitaci pana S.V.

Děkuje manželka s rodinou.

21.11.2019

 

ŘÍJEN 2019

DĚTSKÉ ODD.

Vážená náměstkyně ošetřovatelské péče Mgr. Moravová a vrchní sestro Indrová,

V září letošního roku jsem byla se svou šestitýdenní dcerou hospitalizována na dětském oddělení I. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem sestřičkám tohoto oddělení za péči a profesionální přístup nejen k pacientům ale i k jejich maminkám či jinému doprovodu. Sama z vlastní zkušenosti vím jak je tato práce náročná a sestry zaměstnané na vašem oddělení ji zvládají naprosto skvěle. Věřím, že jednání s přecitlivělými a ustrašenými matkami není jednoduché, a proto před nimi smekám.
 Mé velké díky pak patří sestřičce Dagmar Hlaváčkové, které jsem téměř hystericky proplakala celou službu a ona jako profesionál každým coulem dokázala uklidnit nejen mé dítě ale i mně . Udělila mi spoustu cenných rad, pomohla mi s každou mou prosbou a projevila tím opravdový zájem o pacienty. I díky ní jsem se naučila spoustu věcí zvládat s nadhledem. Takto si představuji dětskou sestru!  Pokud by se všechny sestry i v jiných zdravotnických zařízeních chovaly takto, stala by se hospitalizace příjemnější.
Chtěla bych také poděkovat sestřičce Martě Chvostov,é která nás sice neměla přímo na starosti, ale když jsem se na ni obrátila s prosbou o pomoc či radu, vždy s úsměvem a ochotou vyhověla.

 JEŠTĚ JEDNOU VELIKÉ DÍKY!!

 S pozdravem J. P.                   1.10.19

ODN

Vážený pane řediteli,

touto cestou chceme pochválit sestřičky, lékaře  všechen personál z oddělení ODN „B“ za vstřícnost, ochotu a povzbuzení a empatii, kterou každý den projevují našemu tatínkovi panu K. po dobu jeho pobytu na tomto oddělení.

Dcera a synové s tatínkem

1.10.2019

CHIRURGIE

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému oddělení Chirurgie I za skvělou pooperační péči, příjemným a laskavým sestrám, panu MUDr. M. Bukvaldovi za provedení operace a profesionální přístup. Dále bych také chtěla poděkovat panu MUDr. Bočkovi a sestrám z polikliniky za vstřícnost. Děkuji.

A.CH.      8.10.2019

Vážený pane řediteli, 

Dnes ráno/14.10.2019/  byla do nemocnice přivezena moje matka L.K. s akutním cévním uzávěrem horní kočetiny.
S matkou jsem absolvovala celý proces a musím  poděkovat všem pracovníkům. Zejména sloužícím sestrám na chirurgické ambulanci,interní ambulanci a v neposlední řadě i paní doktorce z chirurgie/jméno jsem zapomněla/,která hned zajistila všechna potřebná vyšetření. Veliký dík patří Mudr Bukvaldovi a celému operačnímu týmu.
Skláním se před sestrami z lůžkového oddělení za bleskovou přípravu k operaci.
Prosím o předání  poděkování  VŠEM. 
Velice si cením práce celého chirurgického oddělení, které  jsem opakovaně měla možnost poznat / péče o vnuka -zlomenina horní  končetiny, otec zlomeniny obou krčků kosti stehenní ...ještě jednou moc děkuji .

S pozdravem A.K.                                                                  14.10.19

 

GASTROENTEROLOGIE

Dobrý den paní doktorko,

tento týden jsem byl u vás na kontrole po zánětu slinivky (po 2 letech). Chtěl bych vám touto cestou pochválit, jak je vaše ordinace zorganizována. To co jsem u vás tento týden zažil není ve vyškovské nemocnici standardní.

  • - Byl jsem objednán na odběr krve v čase 7:00 - 8:30. Dorazil jsem v 7:01, vyzvednul jsem si číslo 9 a na řadu jsem přišel v 7:12 - úžasné.
  • - Odběr krve byl proveden efektivně (dostal jsem pochvalu, že mám připravenou poslední zprávu a kartu pojištěnce).
  • - Poté mne sestry objednali na 10:30, ale uvědomili si, že by jim potom zbylo méně času na další pacienty, proto mne požádali, abych přišel již v 10:15 - prostě sehraný inteligentní team.
  • - Dorazil jsem 10:14 a po 10 vteřinách jsem byl již vyzván do ordinace - neuvěřitelné načasování.
  • - Po prohlídce u vás (rovněž efektivní práce) jsem šel s mou zdravotní kartou zpět k sestrám, kde jsem čekal na orazítkování zprávy. Jedna ze sester mne požádala, abych si stoupnul na tohle místo, že tady budu nejméně zavazet - oni ten frmol v jejich kanceláři mají zorganizován do nejmenšího detailu.
  • - V tom samém okamžiku volal nějaký pacient, který si žádal vás - sestra jej přepojila, proto že zrovna máte minutu mezi dvěma pacienty - tomu říkám synchronizace.
  • - Další pacientka byla současně vyzvána do ordinace, protože já jsem ji již opustil, nicméně, protože vám tam přepojili hovor, další pacientka čekala v kanceláři sester, kde já čekal na to razítko na zprávu. Jedna sestra mi ji razítkovala a druhá již předávala zdravotní kartu další pacientce - to je prostě nádherně zorganizované pracoviště.

Mám na vás jednu prosbu. Nemohla by jste takto zorganizovanou ordinaci prezentovat ostatním oddělením nemocnice? Hodně lidem v našem regionu by se ulevilo a začali by mít nemocnici rádi.

S pozdravem, P.L.                  21.10.19

PS: nejdříve jsem si myslel, že 2 sestry na jednu doktorku je jakýsi neefektivní nadstandard, ale po osobní zkušenosti musím říci, že je to dobře obsazené pracoviště - výsledná efektivita je neuvěřitelná

ZÁŘÍ 2019

ODN

Pane řediteli Vyškovské nemocnice, vážený pane Horáku,

Chtěla bych se nejen s Vámi, podělit o nevšední zážitky z ústavu, který řídíte. Myslím, že mám s čím porovnávat.  Mé zcela ojedinělé poznání je z konkrétního oddělení Vyškovské nemocnice, a to z oddělení dlouhodobě nemocných, které zde vede primářka MUDr.Andrea Babjaková.  Jelikož jsem měla možnost se pohybovat v běžném provozu mnoha různých státních i soukromých zařízeních v městě Brně, tak si tohle dovoluji napsat.  Nikde, ale opravdu nikde, kde jsem byla, jsem nezaznamenala tolik nehrané laskavosti a obětavé péče k starým lidem, jako zde. Když jsem se pak dověděla, v jakém počtu pracuje personál a pro kolik pacientů, nezmohla jsem se na nic jiného, než na údiv.  Zřejmě každý z nás bude jednou stár a možná bude potřebovat i nějakou péči. Mohu s určitostí říci, že tohle Vaše oddělení předčí přístupem a péčí personálu mnohá i soukromá zařízení. Troufám si říci, že by to, co píši, jistě potvrdili i samotní pacienti a jejich příbuzní.  Dle mého názoru, se vše odvíjí od samotné vedoucí tohoto oddělení, která svůj pracovní a osobní lidský přístup, přenesla i na své podřízené. Píši tohle mé vskutku unikátní poznání nejen Vám, ale dávám i na vědomí řediteli JMK, jakož i Ministerstvu zdravotnictví a Ministerstvu sociál.věcí.  Můj názor je ten, že právě zařízení, která prokazují takové výsledky a chování, i přes stálý nedostatek personálu, se mají podporovat finančně. Zaměstnanci by měli být pod vedením primáře, jako je p.Babjaková, ohodnoceni vysoko nad průměr a samotné oddělení i celá nemocnice a její vedení mít zvláštní podporu a ocenění.  Asi nebude náhodou, že ve stejné budově, jen o nějaké patro níž, jsme před pár lety, na jiném oddělení, pod vedením jiného primáře - MUDr.Josefa Eima, zažili podobný přístup.Zrovna v době, kdy Vám píši, se v médiích probírá kauza domů seniorů a chování personálu k lidem, kteří zde žijí. O to víc je důležité, aby se vědělo i o opačném přístupu, v jiných zařízeních. O tom dobrém. A aby se právě i proto, vyzdvihly k příkladu a následování. V médiích i že stran nadřízených orgánů.
Děkuji za pozornost a přeji nám všem více takových pracovišť, která dělají hlavně  lidé - svou autoritou, precizností, slušností a noblesou, jako p.Babiaková, p.Eim a jim podobní.

Za rodinu Kovářovu a Vrtílkovu

s pozdravem

Jana Vrtílková 

21.11.2018

GYN – POR

Vážená paní Moravová,
v pátek 22. listopadu jsem podstoupila zákrok s krátkodobou anestézií v centru jednodenní gynekologie Nemocnice Vyškov. Ráda bych vaším prostřednictvím poděkovala ošetřující lékařce MUDr. Lucii Hlouškové za excelentní přístup k pacientovi. Velmi profesionální a empatická péče mi byla poskytnuta i sestrou na příjmu a veškerým personálem, s nímž jsem se během pobytu setkala.  Obdivovala jsem i promyšlenou organizaci - koordinaci přípravy a realizace zákroků, včetně komunikace s pacienty na pokojích. 
Mám radost, že mohu služby regionální nemocnice chválit. 

S úctou a poděkováním

RNDr. D. Z.

RHB, Neurologie

Rádi bychom poděkovali touto cestou lékařům a sestřičkám rehabilitačního a neurologického oddělení vyškovské nemocnice za vzornou dlouholetou péči a vstřícný přístup při léčbě a rehabilitaci pana S.V.

Děkuje manželka s rodinou.

21.11.2019

ČERVENEC 2019

ODN A 

Chtěl bych touto cestou poděkovat celému kolektivu za příkladnou  péči a jednání. Je to už můj několikátý pobyt zde. Dal jsem se zde do pořádku po zdravotní i psychické stránce, za což vám ještě jednou upřímně děkuji.

7.7.2019       J.P.                      

DĚTSKÉ ODD.

Dobrý den,

ráda bych zpětně touto cestou chtěla moc poděkovat personálu Dětského odd. nemocnice ve Vyškově, odd. mladších dětí (DO I), kde jsme byly s mojí dcerou Julií Horváthovou hospitalizovány letos ve dnech 15 - 19. dubna.

Děkuji za profesionální, ochotný, milý přístup a za podporu paní doktorky MUDr. Laury Adamcové, dále také MUDr. Evě Vašíčkové a především paní sestřičce, která nás mimo jiné přijímala.

Děkujeme! :-)

S přáním všeho dobrého N. P.

16.7.2019

CHIRURGIE

Vážená paní doktorko Marcaníková,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši práci, za Vás přístup k pacientům a Vaši profesionalitu. Před 3 týdny jsem mela úraz a ocitla jsem se u Vás na pohotovosti. Měla jsem tržné rány a odřeniny na obličeji. Moc dekuji, že jste mě šila právě Vy, za Váš klid a útěchu a za to, že jste si se mnou opravdu vyhrála.

Moc děkuji a přeji Vám jen to nejlepší.

29.7.2019        B. V.                

 

 

ČERVEN 2019

GYN - POR

Dobrý den.

Jmenuji se Lucie Š., a včera to byli dva měsíce, kdy jsem u vás na porodním sále, porodila druhou dceru Martinku. Chtěla bych touto cestou, poděkovat vše , kteří se o nás starali. Porodila jsem o Velikonocích na Velký pátek v 15:24. Po celou dobu, jak na porodních sálech či na oddělení na lůžku, jste se o nás všichni úžasně starali. Všechny sestřičky, asistentky a doktorky, byly úžasné. Pomohli nám, v prvních dnech, kdy jsme měli poprvé v náručí, náš malý poklad. Vaše práce není jednoduchá, je to obrovská zodpovědnost a pravda, s některými maminkami, to nemáte jednoduché...

Každopádně, za mě a za mého manžela, vám moc děkujeme, díky vám, vzpomínáme na den porodu naší Martinky jen a jen s úsměvem.

Krásný den.

Lucie Š.

Dražovice                                       20.6.2019

 

KVĚTEN 2019

CHIRURGIE

Chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Bočkovi a zdravotním sestrám za lidský přístup k pacientovi dne 9.5.19 a následně na kontrole 14.5.19 a ošetření levého kolena. Prosím vyřiďte jim poděkování.

Děkuji a s pozdravem       V.                               15.5. 2019

GYN - POR

Dobrý den,

rádi bychom vyjádřili poděkování lékařskému a ošetřovatelskému týmu na Gynekologicko-porodnickém a novorozeneckém oddělení Vaší nemocnice. Ráda bych ale zdůraznila poděkování paní Marice Václavíkové, porodní asistentce pracující na porodním sále vyškovské nemocnice a panu doktorovi Branislavovi Babjakovi, zástupci primáře Gynekologicko-porodnického oddělení.

Osud nám připravil několik těžkých zkoušek v podobě manželovy onkologické nemoci. Když jsme po mnohých peripetiích čekali naše vytoužené dítě, moc jsme se radovali. Porod našeho syna byl završením našeho toužebného očekávání, ale logicky byl provázen velkými obavami a strachem. Ty ale postupně odcházely. Empatický, milý, ale přesto velice profesionální přístup paní Mariky i pana doktora Babjaka mi moc pomáhal. I přes to, že jsem nebyla zdaleka jediná rodička, která byla v tu chvíli na porodním sále, paní Marika byla po celou dobu úžasná. Takový klid a jistota zkušené porodní asistentky v kombinaci s jejím srdečním projevem mi navždy zanechá krásný zážitek z porodu našeho prvního dítěte.

Děkujeme!

S pozdravem Jiří, Lenka a Jiříček Š.                               22.5.2019

INTERNA

Vážení,

ráda bych vám řekla pár slov k pobytu u vás v Nemocnici Vyškov. Byla jsem u vás hospitalizovaná poprvé. Věřte mi, že se svojí diagnózou jsem s českým zdravotnictvím často v kontaktu, zejména v Brně. A právě proto bych chtěla poděkovat za péči na JIP interny tady ve Vyškově. S tak skvělým přístupem jsem se ještě nesetkala. Celý tým je vysoce profesionální. Jde vidět jejich zájem o pacienta. Neztrácejí lidský přístup i v těch nejdramatičtějších situacích. Je to obdivuhodné! Moc vám všem. Kteří jste se o mě starali po celou dobu léčby, děkuji. Já i celá moje rodina jsme šťastni, že jste mě vrátili do života.

S úctou Ing. G. H.                          31.5.19

DUBEN 2019

PLICNÍ ODD.

Dobrý den,

velmi rád bych poděkoval všem zaměstnancům plicního oddělení, kde jsem byl 14 dní hospitalizován se zápalem plic. Vážím si práce pomocného personálu (uklízeček), jejich práce byla vidět na první pohled, vše bylo čisté a uklizené. Nejvíce bych chtěl poděkovat zdravotním sestrám, za jejich vlídný a lidský přístup k nám pacientům. Také oceňuji práci a profesionální přístup všech lékařů, kteří mě vždy ochotně informovali o mém zdravotním stavu a léčbě. A pomohli mi velmi rychle se uzdravit a vrátit do normálního života.
Nemohu zapomenout ani na stravovací provoz, neboť jídlo bylo vždy vynikající. Sice v prvních dnech, kdy jsem nebyl schopen nic jíst, jsem si pokrmů moc neužil. Zato na konci pobytu jsme se všichni pacienti těšili, až bude oběd.
Přeji Vám co nejvíce vyléčených a spokojených pacientů, mezi které teď také patřím,

na Vyškovskou nemocnici budu v dobrém vzpomínat.

Děkuji

Ing. Petr Pokorný, učitel ZŠ             15.4.2019

DĚTSKÉ ODD.

Vážený pane primáři,

Chci touto cestou poděkovat za péči o dceru při naší nedávné hospitalizaci na DO JIP a DO I. Lékaři, sestry i ostatní personál byli vždy profesionální a laskaví, od přijímacího procesu až po propuštění.

B.J. s dcerou                    12.4.2019

ODN

Jsem velmi spokojen s přístupem paní primářky a sestřiček s jejich prací. Cítil jsem se na tomto odd. velmi dobře. A tímto bych chtěl poděkovat celému týmu ODN – A za příkladnou péči.

P.Š.                                    8.4.2019

GYN – POR

Děkuji tímto panu primáři, jeho zástupci, všem lékařům, vrchní sestře, ostatním sestrám, sanitářkám, usměvavým uklízečkám, lékařům a sestrám na operačním sále, prostě všem, kteří se o mě perfektně na gynekologickém oddělení během mé hospitalizace starali.

Všichni s úsměvem na tváři vykonávali svou náročnou a zodpovědnou práci, která není, jak se patří ohodnocená.

Tak alespoň tento můj obrovský dík za laskavý a lidský přístup.

M.S.                 19.4.2019

CHIRURGIE, RDO

Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům chirurgické JIP a všem zaměstnancům RDO za příkladnou práci a ochotu při mém dlouhodobém léčení.

S pozdravem    Z.                                  15.4 19

BŘEZEN 2019

STRAVOVACÍ PROVOZ

Vážení paní ředitelko,

v nedávné době jsem byla ve Vaší nemocnici dvakrát hospitalizována, pokaždé na oddělení šestinedělí. Poprvé to bylo pro akutní stav, podruhé pro porod. Vaší nemocnici jsem si k porodu vybrala už podruhé.

Při výběru porodnice pro druhý porod sehrála také zásadní roli zkušenost, kterou jsem měla u prvního porodu. Netýká se však lékařského personálu, nýbrž personálu kuchyně, konkrétně nutričních sester pod vedením paní Mašlejové. Od narození držím velmi přísnou a neobvyklou dietu při fenylketonurii. Ze zkušenosti vím, že se i lékaři s touto dietou setkávají maximálně jednou za svou praxi a tím, že je tak neznámá a striktní, je třeba se na každou cestu mimo domov připravit. Již u prvního porodu v roce 2015 jsem kontaktovala paní Mašlejovou a společně jsme vymyslely jídelníček a plán na mou hospitalizaci. O tři a půl roku později jsme jen již vytvořené drobně poupravily a využily znovu. Do nemocnice jsem tedy jela klidná, i když jsem musela být pro akutní stav hospitalizovaná o něco dříve, a pak u porodu znovu.

Při mém pobytu jsem se setkala s naprosto profesionálním, ale zároveň lidským a milým přístupem všech, kteří se o mou speciální stravu starali, a navíc jídlo, které mi byli schopni uvařit, bylo vynikající. Není snadné připravit jídlo z tak omezeného množství a surovin, ale jim se to opravdu dařilo.

Ráda bych paní Mašlejové a jejímu týmu ještě jednou poděkovala, a přestože si nikdo nepřeje být v nemocnici, tak věřím, že pokud tak nastane, budeme v naší úspěšné spolupráci nadále pokračovat.

Paní ředitelko, gratuluji vám k výběru tak profesionálního týmu na úseku dietního stravování.

S úctou  Ing. I.R.                               11.3.2019

REHABILITACE

Vážená paní ředitelko,

Žádám Vás o vyslovení pochvaly celému kolektivu rehabilitačního oddělení za vzorný přístup při mé léčbě po výměně kyčelního kloubu. Všichni zaměstnanci rehabilitačního oddělení byli vysoce erudovaní a měli lidský přístup k pacientům. Mohu říci, že jsem se ještě nesetkal s takovým přístupem a odborným vedením, jako při mé rehabilitaci.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem

Ing. P.T.                  21.3.2019

ÚNOR 2019

ODN A

Dovolte mi, abych vám všem poděkovala za příkladnou péči, kterou jste věnovali mojí mamince, paní V.S. Díky vaší péči pro ni nebyly poslední dny jejího života utrpením a cítila se zde mezi vámi velmi dobře.

Ještě jednou za vše děkuji

H.S.               5.2.2019

INTERNA, PLICNÍ

Vážené vedení nemocnice Vyškov,
chtěl bych touto cestou poděkovat kolektivu lékařů a sester oddělení pana primáře Jiřího Pinky za profesionální a lidský přístup při léčbě moji manželky Mgr.Z.Š.
Rovněž děkuji panu primáři MUDr. Judáskovi z plicního oddělení ,který svým včasným zásahem zabezpečil přesun manželky na oddělení INT-JIP.
Moc si vážím namáhavé a zodpovědné práce lékařů i sester, kde musím zvláštně ocenit velmi pěkný lidský přístup k pacientům na oddělení INT-JIP.
Srdečné díky za její záchranu.
S úctou O.Š.                                22.2.2019

CHIRURGIE

Děkujeme III. chirurgii a JIP, přestože tam paní Patermannová ležela jen krátce, měli k ní i k nám profesionální přístup.

Patermannovi          25.2.2019

UROLOGIE

Děkuji lékařům, lékařkám, operatérům a zdravotnickému personálu urologického oddělení za laskavý a starostlivý přístup, který mně věnovali po dobu mého pobytu v Nemocnici Vyškov.

Vladimír Indrych           25.2.2019

INTERNA

Poděkování panu prim. MUDr. Jiřímu Pinkovi a pracovníkům I. Interního oddělení za vysoce profesionální a lidský přístup při léčbě naší maminky, paní Marie Jančíkové.

Syn a dcera      25.2.2019

CHIRURGIE

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi, abych poděkoval chirurgické příjmové ambulanci Nemocnice Vyškov, jmenovitě MUDr. Tomáši Maulemu, za přišití, záchranu a obnovenou funkčnost mého palce levé ruky. Děkuji i celému personálu této ambulance.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho takových lékařů

V.L.           27.2 2019

LEDEN 2019

ODN

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a uznání kolektivu zaměstnanců ODN - -A za péči a starostlivost o mého manžela Ing. O.M. po dobu jeho hospitalizace v závěru roku 2018.

S pozdravem

L.M.             7.1.2019

 

Nahoru